В Харькове автомобиль на огромной скорости устроил смертельное ДТП. ВИДЕО

В Харькове вечером 26 октября на проспекте Гагарина произошло смертельное ДТП. Автомобиль на огромной скорости выехал на перекресток на красный свет и столкнулся с другой машиной, водитель которой погиб, еще три человека пострадали.

Загибель Галини Гатчінс: знімальна група розважалася зі зброєю за кілька годин до трагедії

Стали відомі нові подробиці смертельної трагедії. Так члени знімальної групи фільму “Іржа” розважалися зі зброєю, зарядженою бойовими патронами, за кілька годин до загибелі Галини Гатчінс.

“Кварталу 95” не продлили контракт на телеканале Коломойского

В новом году существует вероятность, что юмористическое шоу “Квартал 95” будет выходить на другом канале. Об этом рассказал художественный руководитель “Женского квартала” Александр Пикалов

Опитування “Центру Разумкова”: Рейтинг президента Зеленського знизився

Якби найближчим часом відбувалися президентські вибори, Володимир Зеленський отримав би (17% усіх опитаних або 26% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме).

“Подорожувати – так, жити – тільки в Україні”. Українська призерка Олімпіади в Токіо Магучіх розповіла про пропозиції виступати за інші країни

Бронзова призерка Олімпіади-2020 у стрибках у висоту Ярослава Магучіх розповіла, що їй пропонували виступати за інші країни.