Фальшивые COVID-сертификаты в Украине угрожают борьбе с эпидемией — The New York Times

Распространение поддельных свидетельств о вакцинации в стране, которая годами боролась с коррупцией во многих сферах общественной жизни, угрожает подорвать борьбу Украины с вирусом.

Кожна область повинна бути готова до вторгнення Росії – Галаган

В незалежності від того, чи є область окупованою зараз чи ні, в разі широкомасштабного наступу військ агресора — готовність до опору повинна бути на високому рівні — заявив командувач Сил спеціальних операцій Григорій Галаган.

The Times: Україна веде переговори з Британією про купівлю ракет для кораблів і літаків

Україна веде переговори з Британією про купівлю ракет для кораблів і літаків. Планується, що для українських патрульних катерів буде надано ракети класу «земля-земля».

Радуцький: У «Слузі народу» є депутати, які вважають, що вакцинація – це «чіпізація», й коронавірусу не існує

Цього тижня планується розгляд проекту постанови щодо обмеження допуску у будівлю парламенту без ковід-сертифікатів, довідок з негативним тестом чи про одужання після COVID-19.

Рейтинг «Слуги народа» падает. Избиратели демонстрируют, что действиями власти недовольны, и считают ее ничем не лучше предыдущей – Бортник

Согласно данным социологического исследования Киевского международного института социологии (КМИС) проведенного15-18 октября 2021г, партия «Слуга Народа» утратила обособленное партийное лидерство, её рейтинг просел на — 4,5%