Коли Київ перейде у «червону» зону карантину та як буде працювати транспорт – прозноз КМДА

На цей час у столиці «червоному» рівню епіднебезпеки відповідає один з показників.

У Київській міській державній адміністрації (КМДА) прогнозують, що столиця перейде у «червону» зону карантину не раніше наступного тижня.

Про це розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, пише інформує UAINFO.org.

За словами чиновника, на цей час у Києві «червоній» зоні відповідає один з показників – за рівнем госпіталізації пацієнтів.

«Це видно зі статистики від Міністерства охорони здоров’я. Також показник завантаженості ліжок з киснем на сьогодні становить 63% з 65%. Для переходу у «червоний» рівень два індикатори повинні перевищувати норму три дні поспіль», – зазначив Поворозник.

Він припускає, що вже наступного тижня Київ може «почервоніти», якщо показники продовжать погіршуватися: «Це точно буде не швидше, ніж у понеділок — вівторок, якщо за показником завантаженості ліжок з киснем ми перетнемо кордон в 65%. Найімовірніше, це буде наступного тижня».

Транспорт працюватиме у звичайному режимі.

«Транспорт ми точно не будемо закривати, він буде працювати в звичному для себе режимі. У нас є на сьогодні приклади, які вже діють в Україні, в частині роботи установ та організацій. Ми проаналізуємо кращі варіанти і будемо точно їх застосовувати, в тому числі й світовій практиці», — заявив чиновник.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Фальшивые COVID-сертификаты в Украине угрожают борьбе с эпидемией — The New York Times
Next post Полиции Украины запретили останавливать водителей «для профилактики»