“Зарплата, відпустка і лікарняні – виключно на добру волю роботодавця”, – юрист пояснила ризики для неофіційно працевлаштованих

Відсутність офіційного працевлаштування несе низку ризиків для працівника. Серед них – затримка чи взагалі невиплата заробітної плати, а також відсутність мінімальних соціальних гарантій, передбачених законодавством.

Учасниця Олімпіади-2016 пішла з життя, залишивши перед цим тривожне послання

Велосипедистка з Нової Зеландії Олівія Подмор померла у 24 роки за невідомих обставин. Цьому передував допис в Instagram: за декілька годин до смерті Олівія розповідала про свої життєві проблеми в соцмережі.

Кулеба про українських пожежників у Туреччині та Греції: Це розрив шаблону російської пропаганди

Допомога України у боротьбі з лісовими пожежами створює у світі нове враження про країну. Просування позитивного іміджу України у світі входить до пріоритетів стратегії зовнішньої політики.

В Гвинее выявили первый в стране случай смертельной лихорадки Марбург. От нее не существует лекарств

Всемирная организация здравоохранения заявила, что на территории Гвинеи выявлен первый случай заболевания геморрагической лихорадкой Марбург, известной также как «болезнь зеленых мартышек»

Після гастролей в окупованому Криму Ірина Круг зібралася в Україну

Відома російська співачка, зірка шансону Ірина Круг виступить в Києві в жовтні. Після неодноразових концертів в окупованому Криму вона потрапила в базу сайту “Миротворець”.

Міністерство культури проведе розслідування через заяви про секс-домагання в університеті імені Карпенка-Карого

Міністерство культури та інформаційної політики України ініціює службове розслідування після скарг на те, що актор Володимир Талашко чіплявся до студенток Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого