Фурса про 20 років до вступу України в ЄС: Це, чесно кажучи, оптимістична оцінка. Всі про це знають, просто вголос сказати ніяково

Президент Естонії сказала, що не радить своїм бізнесменам вкладати в Україну. Бо в нас немає верховенства права. Президент Естонії сказала, що нам ще років 20 чекати, поки ми будемо готові подати заявку на вступ в ЄС.

СБУ повідомила про підозру у держзраді топ-функціонеру “Партії регіонів” у Херсонській області

Служба безпеки України заочно повідомила про підозру у державній зраді колишньому функціонеру “Партії регіонів”, який до Революції Гідності очолював один з районів у Херсонській області.

Глава Мінфіну Сергій Марченко: Якщо у вас немає накопичень в недержавному фонді, розраховувати на пенсію взагалі не варто

Кількість працюючих в Україні постійно скорочуватиметься, а кількість пенсіонерів – зростатиме, тому розраховувати лише на солідарну систему пенсійного страхування не варто.

“Відчуй себе Українкою”: міжнародний жіночий рух “За сімейні цінності” презентував проект, присвячений ролі жінки в українському суспільстві. ФОТО

Проект “Відчуй себе Українкою” присвячений ролі Жінки в соціокультурних процесах українського суспільства та її вагомому внеску в розвиток та становлення нашої нації.

“Запуск “Північного потоку-2″ – стратегічна поразка України, а об’єм транзиту газу через ГТС прямуватиме до нуля”, – політичний експерт

Український президент Володимир Зеленський під час зустрічі із президентом США Джо Байденом не зможе вплинути на запуск “Північного потоку-2” і руйнівні наслідки для України у звязку із втратою транзитного потенціалу.

Хлопчик з обкладинки альбому Nirvana виріс і тепер подає до суду на гурт за розповсюдження дитячої порнографії

30-річний житель Лос-Анджелеса Спенсер Елден, фото якого у віці 4 місяців використане на обкладинці альбому Nevermind гурту Nirvana, подав до суду на колишніх учасників групи.