Пятница , 3 Февраль 2023
Мир

Хлопчик з обкладинки альбому Nirvana виріс і тепер подає до суду на гурт за розповсюдження дитячої порнографії

Обкладинка альбому Nevermind гурту Nirvana. Фото: Вікіпедія

30-річний житель Лос-Анджелеса Спенсер Елден, фото якого у віці 4 місяців використане на обкладинці альбому Nevermind гурту Nirvana, подав до суду на колишніх учасників групи. Він звинуватив їх у розповсюдженні дитячої порнографії.

Згідно з документами, опублікованими журналом Pitchfork, позов поданий до суду Центрального округу Каліфорнії. Відповідачами є спадкоємці фронтмена Nirvana Курта Кобейна басист Кріст Новоселич, барабанщики Дейв Грол і Чед Ченнінг, автор обкладинки Кірк Веддлі, дизайнер Роберт Фішер, а також звукозаписувальні компанії Universal, Geffen, Warner і MCAінформує Нromadske.ua.

Елден вимагає з кожного з відповідачів виплатити йому по 150 тисяч доларів компенсації за поширення приватних матеріалів «відверто сексуального характеру». А також примус до комерційних сексуальних дій у віці до 18 років, від яких учасники Nirvana і інші сторони продовжують отримувати гроші.

Альбом Nevermind вийшов у вересні 1991 року, ставши одним з найбільш продаваних музичних альбомів в історії. На його обкладинці зображене оголене немовля у басейні, яке тягнеться до доларової купюри. Нині обкладинка Nevermind є однією з найбільш впізнаваних у поп-культурі, її неодноразово копіювали і пародіювали.

На зйомки обкладинки фотограф Кірк Веддлі запросив своїх знайомих, подружжя Елден, і їхнього чотиримісячного сина Спенсера. За участь в зйомках вони отримали 200 доларів.

Тепер Спенсер Елден стверджує, що його батьки не давали згоди на комерційне використання цього фото. Раніше чоловік неодноразово відтворював знімок в басейні на честь ювілеїв Nevermind і навіть зробив собі татуювання на грудях з назвою альбому.

 

Але згодом заявив, що намагався зв’язатися з учасниками Nirvana, щоб бути винагородженим за обкладинку, але не отримав відповіді.

Нromadske.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Новости по теме

Возможна конфискация: США могут забрать деньги российского олигарха

США могут передать часть денег российскому олигарху Украине.

Советник Меркель: за предоставление Украине танков и истребителей

Глава Мюнхенской конференции сделал заявление, которое может стать толчком для государств-партнеров.

“Итальянских танков в Украине не будет”: МИД Италии

Министерство иностранных дел Италии против передачи Украине танков.

“Украина может продолжать надеяться на нас”: Петер Павел

Петер Павел пообещал продолжить поддержку украинского государства.