Бойова машина «Oncilla»: чи може бути більш ілюстративний приклад неспроможності «Укроборонпрому», який вчергове зібрались реформувати?

Бойова броньована машина «Oncilla» — це сучасна техніка, яка вже зараз серійно постачається у війська і має хороші відгуки від бійців. Водночас, історія її появи наштовхує на вкрай сумні висновки.

«Кращий момент, щоб просунути ініціативи для покращення стосунків із США», – експерт-міжнародник про візит Зеленського до Вашингтону

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі із Президентом США Джо Байденом у Вашингтоні має запропонувати своє бачення подальшого розвитку відносин Україна-США і конкретні програми та кроки, завдяки яким така співпраця буде корисною

Політика Меркель щодо «Північного потоку-2» була на боці Росії, а не України – радник президента Польщі

США і Німеччина беруть на себе величезну відповідальність за мир в Європі, тому що Путіну не потрібен газопровід «Північний потік-2», щоб доставляти газ до Європи.

Муженко заявив, що у штурмі Іловайська не було потреби: «Був би звільнений Луганськ»

В штурмі Іловайська, який відбувся в 2014 році, не було сенсу, заявив колишній начальник Генштабу Віктор Муженко під час інтерв’ю виданню «День». Він заявив, що це було ініціативою тодішнього МВС.