Британія затвердила препарат Ronapreve для лікування COVID-19

Агентство з контролю за лікарськими засобами та виробами медичного призначення (MHRA) Великої Британії затвердило препарат Ronapreve для профілактики та лікування COVID-19.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на The Guardian.

Як зазначається, препарат розроблений компанією Roche і Regeneron. Він належить до класу препаратів, які називають моноклональними антитілами, які імітують природні антитіла, що виробляються організмом для боротьби з інфекціями.

Японія в липні цього року стала першою країною, що видала ліцензію на препарат Ronapreve. Лабораторні випробування показали, що після застосування препарату ризик госпіталізації або смерті знизився на 70%.

Зазначається, що Ronapreve має ліцензії в таких країнах, як США, Індія, Швейцарія, Канада та ЄС.

У світі станом на ранок 20 серпня зафіксовано понад 210,8, млн випадків зараження коронавірусом, одужали вже понад 188 млн осіб.

Укрінформ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Сонячно, але вже вже одними шортами та «бретельками» не обійтися: Діденко розповіла, якою буде погода 21 серпня
Next post «Кращий момент, щоб просунути ініціативи для покращення стосунків із США», – експерт-міжнародник про візит Зеленського до Вашингтону