Не можете влізти в старі джинси — ризикуєте захворіти на діабет, – учені

За словами професора Роя Тейлора з Університету Ньюкасла, якщо люди виявили, що не можуть носити одяг того ж розміру, що і у 21 рік, значить, у них є ознаки ожиріння, повідомляє The Guardian.

Забужко: Українці – найкращі воїни. Світ помітив нас в Афганістані, але забув про Боснію

New York Times вибухнув панегіриком на адресу українського спецназу в Афганістані: де західні вояки не змогли, прийшли наші козаченьки і всіх порятували! Бо українці, мовляв, уже сім літ знають, що таке війна, і почім справжня небезпека

Клімкін: Безвіз у нас не заберуть. Але диму без вогню не буває

Безвіз в нас не заберуть — тут можна заспокоїтись. Коли надавався безвіз, ми прописали чітку процедуру на випадок, якщо загроза стане реальною. «З нічого» такі рішення не прийматимуться.

Юрий Романенко: Спасибо Венгрии за прагматичные уроки для газовой наркомании

Когда в 2018 году Порошенко толкал закон об образовании, чтобы победить на выборах, эксплуатируя простые реакции своего электората, я говорил, что Украина совершает большую ошибку не только относительно огромного количества своих граждан, но и с нашими со

В арабском мире впервые премьер-министром назначена женщина

Президент Туниса Каис Саид назначил Наджлу Боден Ромдан первой женщиной-премьер-министром в Тунисе и арабском мире через два месяца после того, как он отправил в отставку предыдущее правительство.