Російська інформаційно-психологічна операція триває: естафету «слуги» Верещук підхопив «кадебіст» Деркач

Тут один випускник Академії Мінбезпеки РФ (при вступі виш називався Вища школа КДБ, нині це Академія ФСБ) виклав чергові записи

Тепер це розмова, як він каже, «голосів, які схожі на Путіна та Порошенка». Нібито навесні 2015-го Порошенко вітається з Путіним і так чемно спілкується.

Зрада-зрадна. Яку в прямих ефірах транслюють медведчуківські телеканали, а в соцмережах розганяють кремлівські консерви.


Медведчуківський телеканал транслює брифінг Деркача

Усе це ніщо інше як ІПсО. Інформаційно-психологічна операція.

Читайте також: Російські організатори ганебно провалили черговий «бенефіс» Деркача — блогер

Можна довго розписувати й пояснювати: чому, для чого, як це взагалі діє. Але навіщо? 99% тих, на кого розрахована ця ІПсО, жодних пояснень не сприймуть. Вони реагують наче на лампочку, яка засвітилася: Порошенко привітав Путіна. І понеслося…

Аби такі ІПсО мали менший успіх серед українців, людей потрібно змалечку вчити медіаграмотності. Хоча б елементарним речам.

1) Звертати увагу на джерело інформації. Переважна більшість джерел в ІПсО, скажімо так, мають сумнівну репутацію.

2) Звертати увагу на те, хто розганяє «інформаційні хвилі». Починається все з учасників ІПсО. І вже потім приєднуються уражені об’єкти.

3) Звертати увагу на повноту й емоційне забарвлення. Якщо, як у цьому випадку, дають нарізку записів, то це вже має викликати запитання: чому мені втюхують саме це?

Читайте також: Скандал зі «слугою» Верещук. Ось такий вигляд має гібридна війна

Тут би ще згадати про роль спецслужб України, які б мали захищати українців від російських ІПсО. Але наша спецслужба й раніше якось мала імпотентний вигляд у таких справах. А за часів Зеленського всі російські ІПсО «Порошенко — зрадник» узагалі мають захоплену підтримку у владі. І пофіг, що це підриває суспільство, підточує державу. Криворізькі юристи цього тупо «нє даганяют».

І якось так збіглося, що брифінгові Деркача передувала заява нардепки Верещук про «привітання» Путіна Порошенком. У Верещук трошки кострубато вийшло, виявилося, що вона посилалася на заяву Путінового прессекретаря Пєскова. І хоч Верещук говорила про інше «привітання», але й вона, і Деркач — учасники однієї операції. Для мене це очевидно.

Й адекватні «слуги» мають поставити питання про її перебування в комітеті нацбезпеки та керівництво робочої групи із протидії гібридній загрозі.

Олексій БРАТУЩАК

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Украина установила суточный рекорд выздоровления – более тысячи пациентов победили COVID-19
Next post После критики из США ВОЗ решила расследовать свои действия во время пандемии