«Слуги» пропихають освітній законопроєкт із російською мовою – нардепка

І знову про мову.

Восени Рада з боями вилучила норму про викладання російською для іноземців із проєкту закону про вищу освіту. Тепер зусиллями депутатів «Слуги народу» ця геніальна думка знов реанімована.

Читайте також: «Слуги» влаштували чергову реваншистську авантюру із просування «руского міра» — В’ятрович

У законопроєкті авжеж написано, що для іноземців можна викладати просто «іноземною», але ми ж розуміємо, що в Харкові, Одесі, Запоріжжі це буде не англійська.

Як зараз пам’ятаю, як у комітеті на минулому розгляді заявили, що «почувши українську, китайці підводяться й ідуть із аудиторії». Невже вони серйозно вважають, що китайцям легше вивчати російську? Чи що вони не знають англійської?

Читайте також: Претенденти на геростратову славу: вони намагаються «зробити» українську мову разом

Наголошувала тоді й наголошую зараз: більшість іноземних студентів — не з російськомовних країн! А тому освітню послугу їм можуть надавати хіба англійською. Але ж «слуги», які вчора, 8 липня, рекомендували цей проєкт закону до ухвалення, здебільшого самі англійською не говорять і представляють інтереси викладачів, які англійської в більшості своїй не знають на достатньому для викладання рівні. Обґрунтовуючи цей надшвидкісний законопроєкт економічним патріотизмом!

«Повернемо російську знову!»

Соломія БОБРОВСЬКА

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Рост новых случаев коронавируса в Украине продолжается, за сутки заболевших больше, чем выздоровевших
Next post Пожары на Луганщине признали чрезвычайной ситуацией регионального уровня