В’ятрович звернувся до СБУ щодо ймовірної державної зради в ДБР

Дії ДБР із підриву протиповітряної оборони України — це не просто «перевищення повноважень», а пряме сприяння ворогові в умовах збройної агресії

Коли представники ДБР одночасно вилучають важливе військове обладнання в ракетних дивізіонах у Хмельницькій, Одеській і Херсонській областях, це навряд чи можна списати на «стрілочників».

Читайте також: ДБР учинило пряму диверсію проти української армії — В’ятрович

Нездорове втручання ДБР у справи набуло вже системного характеру. Наприклад, у листопаді 2019 року слідчі ДБР через Печерський суд Києва домоглися рішення про надання їм доступу до надсекретного Стратегічного плану застосування Збройних сил України.

Регулярні витоки інформації із ДБР створюють загрозу прямого доступу держави-агресорки до українських військових таємниць, а також ставлять під загрозу репресій тих людей, які на території держави-агресорки з ризиком для себе допомагали українцям отримувати унікальне військове обладнання.

У своєму зверненні до голови СБУ я прошу розслідувати діяльність посадовців ДБР на предмет вчинення державної зради й забезпечити притягнення винних до кримінальної відповідальності, а також вжити заходів для припинення втручання ДБР у діяльність Збройних сил України.

Читайте також: Нагороди від Януковича й боротьба з Майданом: журналісти розповіли про заступників Венедіктової. ВІДЕО

Володимир В’ЯТРОВИЧ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post После заявления Вучича об усилении карантина в Белграде сербы пошли на штурм парламента. ФОТО
Next post США собираются увеличить военную помощь Украине