Кремль на организацию пресс-конференции Путина потратил более 1,5 миллиона долларов, из которых $19 тыс. – на «дезинфекцию» журналистов

Управление делами президента России потратило на организацию большой пресс-конференции Владимира Путина в Манеже 117 миллионов рублей, в том числе почти полтора миллиона — на обработку журналистов частицами серебра.

КМИС: Вступление в ЕС на референдуме поддержали бы 75,7% украинцев, в НАТО – 67,8%

39,2% граждан считают, что принятие требования Владимира Путина не принимать Украину в НАТО ослабит безопасность Украины, 29,7% считают, что принятие такого требования ослабит агрессивность Кремля.

Військовий облік для жінок. Список професій буде скорочено

Голова Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич анонсував скорочення списку професій жінок, представники яких повинні стати на військовий облік в Україні.

Пресс-конференция Путина: большого вторжения в Украину не будет, война на Донбассе будет продолжаться – Бутусов

Россия не планирует разорвать отношения с Западом. Путин вынужден заботиться об отношениях с ЕС, США и НАТО, поскольку все геополитические проекты России — Северные и Южные потоки, направлены на экономическое сотрудничество с Западом.

«Дешевий трюк та ганьба». У другому сезоні серіалу Netflix «Емілі у Парижі» українок представили неосвіченими злодійками

22 грудня, на стрімінговому сервісі Netflix вийшов другий сезон серіалу «Емілі в Парижі». Щодо українців його автори допустили використання стереотипів, які руйнують міжкультурні стосунки.

«Вам подобається Путін»: ведучий телеканалу «Рада» посварився з нардепом від ОПЗЖ (відео)

В прямому ефірі парламентського телеканалу «Рада» напередодні ввечері сталася словесна суперечка між ведучим — відомим блогером Сергієм Івановим та нардепом від проросійської ОПЗЖ Олександром Качним.

Кабмін звільнив частину ФОПів від використання касових апаратів: кого це стосуватиметься

Кабінет Міністрів звільнив підприємців, які здійснюють роздрібну торгівлю в сільській місцевості, від обов’язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій.