The Economist дає понад 90%, що Байден здолає Трампа на виборах

The Economist змоделював можливий результат виборів президента США

Про це повідомляє «Європейська правда».

Згідно із представленою на сайті американського видання моделлю, на цю мить із великою ймовірністю Джо Байден перемагає Дональда Трампа.

На виборах президента США, які заплановані на 3 листопада, перемогу визначає не більшість голосів виборців, а розподіл голосів у колегії виборців, число яких за того чи іншого кандидата залежить від результатів голосування в конкретних штатах.

Читайте також: Україна й Болтонова книжка: Трамп — це президент, якого легше пережити, а не переконати

На попередніх виборах Гілларі Клінтон випередила Трампа в національному голосуванні, але поступилася за результатами голосування колегії виборців.

За моделлю The Economist, імовірність перемоги Байдена в колегії виборців оцінюють як 91%, або дев’ять шансів із 10, залишаючи чинному президентові 9% й один шанс із 10. Діапазон можливої ​​кількості виборців, які проголосують за Байдена, прогнозують на рівні 248-413, за Трампа — 125-290.

Що ж до більшості голосів, то, згідно із прогнозом, тут імовірність перемоги ще вища — 99%, або 19 шансів із 20.

Модель пророкує перемогу Байдена у 25 штатах, Трампа — у 20. У п’яти штатах результат голосування залишається непередбачуваним (Північна Кароліна, Аризона, Огайо, Джорджія, Айова).

Читайте також: Має початися справжнє розслідування щодо «плівок Деркача», яке не омине увагою Єрмака й Зеленського — Портников

Модель The Economist оновлюється щодня, вона формує прогноз на основі даних національних опитувань й економічних індикаторів.

Модель працює шляхом імітації 20 000 варіантів виборів, щоразу змінюючи частки голосів кандидатів, щоб урахувати помилки при опитуваннях, зміни в явці виборців або політичну ситуацію та результати агітації.

У першій половині березня шанси на перемогу Трампа й Байдена були практично рівні, але далі шанси колишнього віцепрезидента США стабільно ростуть.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post В парламент внесли постановление об отставке Степанова
Next post Малюська похвастался продажами подарочных сертификатов на платные камеры в СИЗО