У Німеччині просять США не виводити військовиків із країни

Прем’єр-міністри чотирьох німецьких земель звернулися до членів Конгресу США із закликом заблокувати плани виведення американських військ з Німеччини

Про це із посиланням на Reuters повідомляє «Європейська правда».

Президент США Дональд Трамп заявив минулого місяця, що скоротить чисельність американських військ у Німеччині на 9 500 до 25 000 осіб, звинувативши союзницюпо НАТО в тому, що вона не виконала цільовий показник оборонних витрат Північноатлантичного альянсу.

Читайте також: Сумнівне рішення Трампа: ситуація похмура, проте є і проблиски надії

Прем’єр-міністри чотирьох південних земель, у кожній з яких розтошовано американські бази, направили листи 13 членам Конгресу, сенаторам Міттові Ромні й Джимові Інхофу зокрема.

«Ми просимо вас підтримати нас, оскільки прагнемо не розірвати узи дружби, а зміцнити їх і забезпечити американську присутність у Німеччині та Європі в майбутньому»,- написали прем’єри Баварії, Гессена, Баден-Вюртемберга й Рейнланд-Пфальца.

Читайте також: Конгрес може завадити Трампові зменшити американський контингент у Німеччині

Представник посольства США в Берліні відмовився від коментарів. Минулого місяця Вашингтон заявив, що цей крок «посилить стримування Росії, зміцнить НАТО, заспокоїть союзників».

Натомість прем’єри написали, що американські війська в їхніх землях «формують кістяк американської присутності в Європі і здатність НАТО діяти».

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post На четвертую годовщину гибели Шеремета в Киеве открыли мемориал. ФОТО
Next post Черные ящики сбитого над Тегераном самолета МАУ доставили во французское бюро для анализа