Тищенко перейменував «котлету по-київськи»

Народний депутат від фракції «Слуга народу» Микола Тищенко переконаний, що котлети необхідно перейменувати на «мітболи» (у перекладі з англійської «м’ясна кулька»), оскільки звична назва вже застаріла. Парламентарій уточнив, що саме він, як представник молоді, має задавати тренди в Україні.

Тищенко відзначив це у коментарі журналісту про свої улюблені страви, передає Telegram-канал «Типова Україна». Сам він вважає «родзинкою» будь-якого святкового столу «мітбол» «по-київськи», пише Обозреватель.

«У мене є багато улюблених страв. Ось якщо говорити про мітболи, то найсмачнішою стравою будь-якого столу — це мітбол «по-київськи», — зазначив Тищенко.

На уточнення співрозмовника називати популярну страву в меню будь-якої господині просто котлетами, як це заведено в українській традиції, Тищенко заперечив, що в українській традиції котлета — це мітбол. «Ми ж молодь, а молодь завжди вносить нові тренди. І ми маємо як українська молодь, яка на чолі, в цьому її міць, і вона завжди диктує нові тренди», — підкреслив нардеп.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Голубовская сказала, по кому Омикрон ударит в первую очередь
Next post Ультиматумы Путина по Украине очень напоминают тактику Гитлера в 1938-1939 годах, когда тот шантажировал Великобританию. Тогда Гитлер блефовал – Фесенко