Влада досі не знає, що буде з новим навчальним роком. Степанов попросив «максимум 10 днів» на відповідь

В уряді наразі не готові сказати, в який спосіб відбуватиметься навчання в новому навчальному році

Про це сьогодні, 10 липня, на брифінгу заявив Максим Степанов, повідомляє «УП.Життя».

«Ми хочемо, щоб наші діти повернулися до звичайного режиму навчання, — наголосив міністр охорони здоров’я. — Особливо 1 вересня, коли вони йдуть у перші класи».

Читайте також: Науковиця пояснила, як одне рішення множить на нуль усю нашу освіту й науку

«Але COVID-19 вносить свої корективи, тому зараз в умовах адаптивного карантину розробляємо механізми та правила, в який спосіб наші діти навчатимуться. За яких умов вони можуть учитись у звичайному режимі, а за яких — у дистанційному, та як ми можемо поєднати ці два способи», — розповів урядовець.

Степанов додав, що відповідні правила й алгоритми МОЗ розробляє разом із МОН. «Протягом тижня, максимум десяти днів ми все пропишемо й повідомимо, в який спосіб, за яких умов та як навчатимуться наші діти наступного навчальному року», — пообіцяв член Кабміну.

Слід зазначити, що напередодні президент Володимир Зеленський висловив сподівання, що до 1 вересня ситуація з COVID-19 в Україні поліпшиться, і діти зможуть піти до школи.

Читайте також: «Слуга» спробувала пояснити скандал із дітьми «дуже низької якості»

Натомість Денис Шмигаль зауважував, що діти зможуть повернутися у школи за умов помірного розвитку епідемії та з дотриманням заходів безпеки. Прем’єр наголосив, що дистанційний освітній процес має залишатися можливістю навчатися під час пандемії, але не замінювати традиційної освіти.

Своєю чергою головний санітарний лікар України Віктор Ляшко зазначав, що з 1 вересня діти можуть піти в школу, але навчальний процес все одно буде змінено.

Водночас Київ готується до дистанційного навчання.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post ЗВР Украины: критическую фазу удалось быстро преодолеть с малыми потерями
Next post В МЗС опровергли российский фейк о причастности украинцев к сербским протестам