Дієта є основою здоров’я, впливаючи як на тіло, а й у мозок. Лікар Камала Вейгл наголошує, що вибір продуктів харчування особливо важливий для когнітивних функцій, настрою та загального психічного благополуччя, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Parade.
Деякі популярні варіанти сніданку, такі як гранолу, хоч і вважаються здоровими, можуть насправді негативно позначатися на здоров’ї через високий вміст цукру, калорій та насичених жирів.
Цукор у гранолі часто надходить із доданих інгредієнтів, таких як мед, кленовий сироп та сухофрукти. Довгострокове вживання великої кількості цукру може погіршити когнітивні функції. Насичені жири також становлять небезпеку, збільшуючи ризик серцево-судинних захворювань та інсульту.
Здоровий раціон повинен включати продукти, багаті на клітковину, омега-3, вітаміни групи В і антиоксиданти. Вони не тільки підтримують мозкову діяльність, але й допомагають запобігти хронічним захворюванням, таким як діабет і проблеми з травленням. Важливим є і мікробіом кишечника, який впливає на вироблення серотоніну та дофаміну, що регулюють настрій.
Доктор Вейгл рекомендує замінювати гранолу кориснішими варіантами на сніданок: вівсянкою, грецьким йогуртом з ягодами, яйцями, цільнозерновим тостом з авокадо або смузі. Такий раціон допомагає підтримувати стабільний рівень цукру в крові, знижувати запалення та зміцнювати когнітивні функції. Комаровський пояснив, чому перед вакцинацією медогляд не обов’язковий.
Якутського шамана Габишева відправили на примусове лікування.
Leave a comment