Під Воронеж перекинули дивізіон «Бук»: у мережі з’явились відео

Західні розвіддані підтверджують підозрілі переміщення російських військ до кордону України / Скріншот

Під Воронеж, за 250 км від кордону України, російські війська перекинули зенітно-ракетні комплекси у повній бойовій комплектації «Бук».

Про це повідомляє група російських незалежних блогерів з Conflict Intelligence Team у Telegram, посилаючись на отримані відзняті ролики з-під передмістя Воронежа, інформує УНІАН.

У квітні 2020 року у тій частині Воронезької області розгорнули великий військовий табір, куди перекидають бойову техніку з різних російських регіонів.

Ролики були відзняті на залізничній станції Маслівка й викладені у TikTok. На камеру потрапило багато самохідних артилерійських установок «Мста-С», танки Т-80У, а також ЗРК «БУК М1»: самохідна вогнева установка ЗРК 9К37 «Бук», пуско-заряджувальна установка ЗРК 9К37 «Бук», транспортувальні автомобілі КрАЗ для ракет 9М38.

 Перекидання Росією «БУК» в бік кордону України

Бортові номери установок зафарбовані.

За даними CIT, на станцію прибули потяги з Московської області (Наро-Фомінськ), Нижньогородської області (Ільїно) і Смоленської області (Красний Бор). 

Недалеко від цих станції дислокується четверта гвардійська танкова дивізія, 288-ма артилерійська бригада і 49-та зенітна ракета бригада. Усі вони входять до складу першої гвардійської танкової армії.

«Ці дані дозволяють зробити висновок, що попри переговори Путіна і Байдена, зосередження російських військ в областях, які межують з підконтрольними Києву територіями, продовжується», — зазначають в організації.

На одному з відзнятих у Масловці роликів показані дата і час зйомки — 6 грудня 14:36, тобто понад добу до перемовин. 

Можлива нова ескалація на кордоні: що відомо

Нагадаємо, видання Washington Post, посилаючись на заяви своїх анонімних джерел, написало, що Росія відновила нарощування військової сили на кордоні з Україною. Крім того, у соцмережах стали з’являтися відеоролики з ешелонами військової техніки, зокрема танками і ракетами, які перевозять в південні й західні регіони Росії. За даними видання, у США і Європі на це звернули увагу після завершення російсько-білоруських військових навчань «Захід-2021».

УНІАН

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Илон Маск официально стал бездомным
Next post Бутусов: На самом деле Путин вынужден учитывать интересы НАТО и США, и не готов обострять отношения путем отказа от переговоров