Верещук мітить на посаду міністра оборони

«Слуга народу» Ірина Верещук підтвердила, що в неї є амбіції стати міністром оборони України.

Про це вона сказала в ефірі «24 каналу«, повідомляє Цензор.НЕТ.

Верещук розповіла, що її кандидатуру вже обговорювали у фракції «Слуги народу».

«Я сподіваюся, що колеги, якщо буде на те добра воля верховного головнокомандувача, мене підтримають. Бо ми знайомі, працюємо в одному комітеті. Я б дуже розраховувала на співпрацю, тому що знаю, наскільки важлива співпраця між комітетом (ВР. — Ред.) і керівником міністерства», — сказала нардепка.

Верещук зазначила, що рішення в цьому питанні ухвалює президент Зеленський, оскільки це «його вертикаль, і він вносить кандидатуру». 

«У мене немає такого: хочу чи не хочу. Це відповідальність. Ми прийшли командою президента, за плечима президента, за його прізвищем, але ми повинні брати на себе відповідальність. … Звичайно, готова. У мене є вища військова освіта, у мене чоловік військовий, я служила в армії, я добре знаю, що потрібно. Я мама синів, один з них — військовий, служить, лейтенант. Я добре знаю, куди йду, і добре розумію, який для мене особисто це буде ризик — репутаційний, політичний і психологічний. Але хтось має це робити», — підсумувала Верещук. 

Цензор.НЕТ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post В Украине растет разочарование и недовольство тем, что Запад постоянно обнадеживает ее и вечно отвергает — Neue Zürcher Zeitung
Next post Бутусов: Чтобы посадить Медведчука в тюрьму, надо менять криминально-процессуальный кодекс – сделают ли это «Слуги»?