«Зустріч із Меркель несе загрозу». Павло Клімкін виявив нову небезпеку для України

Зустріч Володимира Зеленського та Ангели Меркель може бути потенційно небезпечною для України.

Про це в інтерв’ю «Обозревателю» заявив ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін висловив побоювання у зв’язку з можливими результатами майбутньої зустрічі президента Володимира Зеленського з канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель. Ексміністр припускає, що ця зустріч є потенційно небезпечною, оскаільки Меркель з метою скасування джерела нестабільності для Європи буде чинити якийсь тиск на Зеленського, який буде змушений піти на неприйнятні компроміси.

Клімкін гіпотетично припускає, що канцлерка може сказати: «Володимире, бачиш, я скоро йду. Я є великою фанаткою України. Ти не знаєш, якою буде наступна адміністрація, яким буде наступний уряд у Німеччині. Краще домовся зі мною на цих умовах».

Далі міністр коментує: «Я бачу великі ризики. У чому мета Меркель? Не створити нову спіраль нестабільності. Меркель як фанатка стабільності це дуже добре розуміє. І розуміє, що ситуація може розхитуватися або всередині країни, або з Росії. Путін, на жаль, дуже добре це вміє… Німеччині потрібна спокійна ситуація з Україною, щоб не створити джерело нестабільності для всієї Європи. Як із військової точки зору, так і з точки зору енергетичної безпеки «.

Ексміністр «не збирається засуджувати президента» за якісь результати, але дав пораду: «Я думаю, перед тим, як зустрічатися з Меркель, Зеленському або комусь із його команди слід обов’язково спробувати сконтактувати з американцями, з Євросоюзом, з поляками і побудувати чітку матрицю нашої гри. Час для цього є, хоча його й трохи «.

У ситуації, коли представників України швидше за все не запросять за стіл переговорів щодо «Північного потоку-2», Клімкін швидше сподівається на ключове партнерство з США і вважає, що президенти України та США будуть «відчувати один одного і в майбутньому… мінімально довіряти один одному».

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Люди «подсаживаются» на работу как на наркотик из-за дофамина, – эксперт
Next post «Все зроблять по-своєму». Принц Гаррі і Меган Маркл мають намір провести таємну церемонію хрещення дочки Лілібет