Волошина: Нове інтерв’ю Зеленського – суцільна брехня й маячня

Інтерв’ю Зеленського «Фокусу» — суцільна брехня. Причому брешуть усі

Найцікавіше в ньому те, що питань як таких у ньому нема взагалі. Якщо не бачити, що текст поділений на питання й відповіді, то складається враження, що це монолог, який ніхто навіть не намагається перервати не те що на заперечення, а й на уточнення. Із перших слів про те, що рік почався зі збиття «Боїнґа» та як «ми зробили все, щоб Іран визнав свою провину» починається викривлення реальності.

Читайте також: Зеленський іще є, а з його епохою вже покінчено. Політичні підсумки року, що минає

Адже тут виникає багато питань: що ти робив в Омані, де ти вештався добу після повідомлення про повернення в Україну, чому ти заперечував факт збиття навіть тоді, коли про це заявили США та Канада? Ці питання не те що не поставили, вони навіть не передбачалися. Й інтерв’юер, і інтерв’юйований робили вигляд, що всього цього не було.

Наступним було зауваження журналістки про те, як «ковід показав, що реформа медицини провалилася». Не питання, а особисте враження, яке президент підхопив і почав розвивати. Брехню вкинули, як доведений факт, аксіома, яка не потребує доказів. Хоча в реальності реформа від Супрун стосувалася винятково сімейних лікарів і не випала лікарні. Узагалі. Й епідемія показала, що якби в нас не було сімейних лікарів, якби ми були змушені сидіти в чергах у поліклініці годинами, як то було до реформи — то це був би жах.

Достатньо тільки уявити собі, як у кілька годин прийому до дільничного лікаря, який тільки-но прийшов після відвідин хворих на дому, ломляться ще здорові люди, хто за лікарняним, хто за направленням, хто просто спитати. Який би тоді був відсоток захворілих?

Читайте також: Пекар: У тому, що Зеленський відмазує Татарова, немає нічого дивного. Ба більше — це цілком логічно

Система сімейних лікарів позбавила нас цього. Дуже вчасно. Журналістка не знає, чим є реформа, яку вона критикує? Президент не розуміє специфіки чи не найголовнішої ланки на час пандемії? Тоді що вони обоє там роблять? Звісно, крім того, що вправно згодовують суспільству штучно сконструйовану реальність.

Такими бувають нічні кошмари. Ви бачите себе в лікарні, але чомусь мужик на рецепції в робі сантехника, і тут вам говорять, що має бути операція, але чомусь операційна водночас і їдальня, і раптом ви усвідомлюєте, що вам потрібно тікати, але не знаєте, де поділися всі ваші близькі, а тут до вас підходить головний лікар і посміхається, мовляв зараз усе зробимо, тільки дочекаємося, поки звільниться операційна, і ви розумієте, що всі двері зачинено, і що це взагалі не лікарня, і зараз вас уб’ють, і в жаху прокидаєтеся.

Бачили колись подібні сни? Так-от. Це інтерв’ю абсолютно подібне до них. Це не журналіст, це не президент, це не інтерв’ю, не питання й не відповіді. Немає сенсу обговорювати окремі цитати президента. Адже саме інтерв’ю є суцільною маячнею. Воно нагадує фільм «Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі». Потік свідомості, абсурд.

Лариса ВОЛОШИНА

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Севастополь под российской оккупацией: экономические итоги уходящего года
Next post 2020 год может стать началом новой «темной эпохи» – Bloomberg