Відучора живемо у світі торжества терору, питання в тому, хто стане українським Путіним – Портников

На все життя запам’ятав телефонну розмову російського прем’єра Віктора Чорномирдіна із Шамілем Басаєвим, загін якого захопив заручників у пологовому будинку Будьоновська

Тоді вимоги терористів виконали, а їх самих відпустили до Чечні.

Читайте також: У Луцьку звільнили заручників і затримали терориста. ФОТО

Але це не був кінець. Це був тільки початок. Наступними роками Росію накриє хвиля терору — як справжнього, так і інспірованого власними силовиками й олігархами.

Варто пам’ятати, що успіх Путіна був насамперед пов’язаний із бажанням простих людей засинати без думки, що їхній будинок десь у спальному районі Москви не підірвуть уночі. А посилення путінського режиму — це вже теракти після його перемоги, насамперед Норд-Ост і Беслан.

Читайте також: Українська мрія про майбутнє обростає метастазами популізму й безвідповідальності, багато в чому через «Слугу народу» — Казарін

Українці відучора теж живуть у світі торжества терору. І цим торжеством користуватимуться і справжні терористи, і російські спецслужби, й українські силовики. Тепер питання тільки в тому, хто стане українським Путіним на хвилі цього бажання безпеки, чи буде цей імовірний диктатор дотримуватися проросійської чи проукраїнської орієнтації.

Віталій ПОРТНИКОВ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Соперница Лукашенко на выборах выступила за денонсацию союзного договора с РФ
Next post Оккупанты издевались над телом убитого военного медика