Комітет відкинув іще один законопроєкт Бужанського – «слуга» хоче дозволити виступати в Раді російською

У Верховній Раді депутати мають і будуть виступати державною мовою — українською

На цьому наголосив перший заступник голови Комітет із питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради Сергій Євтушок.

Нардеп зазначив, що сьогодні, 15 липня, на своєму засіданні Комітет рекомендував парламентові не включати до порядку денного законопроєкт про внесення змін до Регламенту Верховної Ради (щодо мови роботи) №3084.

Читайте також: В’ятрович анонсував найбільшу загрозу українським мові й освіті з часів Януковича

«Коротко про суть цього документу. Його автори, Олег Волошин («Опозиційна платформа — За життя») і Максим Бужанський («Слуга народу»), пропонують депутатам використовувати в роботі Верховної Ради російську мову, зокрема виступати нею на пленарних засіданнях!» — розповів Євтушок.

При цьому парламентар нагадав: у статті 2 закону про Регламент Верховної Ради встановлено, що мовою роботи парламенту є державна мова.

Читайте також: Мовний омбудсман пояснив, чому не можна підтримувати скандальний законопроєкт «слуги» Бужанського

«А державною в нас є українська мова, і крапка!» — зауважив нардеп.

«Дивно, що такі законопроєкти з’являються тоді, коли вся країна обурена ще одним законопроєктом пана Бужанського (№2362), який по суті своїй є русифікацією української освіти», — додав Євтушок.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Киев поставил коронавирусный антирекорд
Next post От нацистского концлагеря «Изоляция» в оккупированном Донецке отличается разве отсутствием газовых камер – Асеев