Четверг , 2 Февраль 2023
Политика

Поки Зеленський все ще зазирає Путінові в очі, той продовжує анексію на Донбасі – Портников

Журналіст Денис Казанський, який тепер бере участь у зустрічах Тристоронньої контактної групи як представник переселенців, констатує, що переговорний процес перебуває у глухому куті

Про це для “Еспресо” пише Віталій Портников.

Казанський констатує, що навіть домогтися виконання першого пункту Мінських угод про розведення військ і припинення вогню не можна просто тому, що російська сторона відмовляється визначити межі окупованих територій згідно з уже досягнутими домовленостями.

Читайте також: Ексміністр пояснив, чому мінське поповнення, попри свій позитив, жодних результатів не матиме

Але ніякого великого відкриття журналіст не зробив, просто переконався в тому, що розумів і раніше, коли не був безпосереднім учасником перемовин. І в тому, що ніяких переговорів немає, ніякого прогресу немає і про жодне закінчення війни у найближчій перспективі говорити не доводиться, зможе переконатися будь-яка розсудлива людина, яка виявиться учасником перемовного процесу.

Стверджувати протилежне можна тільки в тому разі, якщо ти чиновник, якому потрібно імітувати діяльність і зберігати небезпечні ілюзії в голові некомпетентного президента Володимира Зеленського. І якщо ця імітація має просту мету – збереження влади, участь у розподілі фінансових потоків між новими гравцями, збагачення, корупція та лобіювання олігархічних інтересів – те, заради чого хижі клани привели до влади Зеленського та “зробили” всіх українців разом.

Читайте також: Портников: Росія – велика “ДНР” від Калінінграда до Владивостока

Але до закінчення війни все це ніякого відношення не має. А має те, що ми вчора спостерігали на окупованих територіях, коли в один день із Москвою коронавірусні “паради смерті” відбулися й на Донбасі. І це – ще одне підтвердження його повзучої анексії. Важливий крок до такої анексії був зроблений тоді, коли маріонеткові адміністрації закрили лінію розмежування, а російський уряд відкрив кордон окупованих територій із Росією – таким чином їхні мешканці виявилися єдиними іноземцями, яких пускають на територію Росії під час епідемії. Й ось тепер – синхронне проведення параду. Що далі?

А далі люди, які вміють робити висновки, зосередилися б на запобіганні можливому захопленню нових територій України, а не на спробах побачити в Путінових очах прагнення припинити війну. Але такий висновок точно не зробить Зеленський, а президентове оточення тільки заохочуватиме його до помилок. І все це закінчиться російськими прапорами в нових захоплених містах нашої країни.

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Новости по теме

“Табу нет, запросов также”: Нидерланды по F-16 для Украины

Никаких заявок на поставку американских самолетов Украине в Нидерланды не поступало.

Новый президент Чехии приедет в Украину: стало известно с кем

Новый президент чешского государства подтвердил, что собирается уехать в Украину.

16 миллиардов долларов Украине: рассмотрение многолетней помощи

Многолетняя помощь украинскому государству в 16 миллиардов долларов.

Кулеба заместитель председателя ОП: кадровые смены у власти

Президент анонсировал изменения в кадровой структуре властей Украины.