Парламент відправив на доопрацювання «шкільний рефрерат» Кабміну. У поміч Шмигалеві й Ко принесли спеціальний рюкзачок

Верховна Рада вирішила відправити на доопрацювання програму дій Кабінету міністрів України

Про це повідомляє «Економічна правда»

За відповідне рішення проголосували 245 нардепів.

Перед цим під час виступу прем’єр Денис Шмигаль заявив, що програму дій уряду оновили, додавши чіткі терміни та плани щодо реформ, але попросив Раду відправити програму на доопрацювання, аби покращити її у співпраці з парламентськими комітетами.

Читайте також: Разумков гадає, що говорити про відставку уряду наразі не варто

Під час обговорення депутати від різних фракцій називали програму дій уряду «шкільним рефератом» та заявляли про доцільність відставки уряду. Співголова фракції ОПЗЖ заявив про початок збору підписів для відставки Кабміну.

Раніше Шмигаль називав урядову програму реалістичною та стверджував, що вона передбачає відновлення економічного зростання.

Згідно із її текстом, до пріоритетних регіональних напрямків діяльності Кабміну належать: формування ефективного місцевого самоврядування й органів державної влади на новій територіальній основі, оптимізація системи територіальної організації влади на місцях, удосконалення адміністративно-територіального устрою.

Читайте також: 10 хвилин і 100 млрд грн: нардепка розповіла про скандальні співбесіди в МОЗ

Натомість нардеп із «Голосу» Ярослав Железняк приніс до парламенту шкільний ранець для урядовців через незадовільну програму діяльності.

«Ми з фракцією «Голос» вирішили допомогти урядові й зібрали такий собі «рюкзачок для урядовця». Що тут є? Ну, по-перше, книга з економіки, щоб ви наступного разу гарно працювали над документом. По-друге, маску, це єдине, що ви дали лікарям для захисту», — заявив депутат.

Ми дали вам мильні бульбашки, щоб наступного разу, коли вирішите замилити очі, ви не витрачали папір, — додав Железняк. — Ми дали вам програму уряду для чайників. Ну, й останнє: ми даємо вам шоколадку, щоб не гальмувати».

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post За сутки в столице – 77 случаев заболевания коронавирусом
Next post Министром культуры и информационной политики стал экс-глава медиахолдинга Коломойского