10 хвилин і 100 млрд грн: нардепка розповіла про скандальні співбесіди в МОЗ

Співбесіди на посаду керівника Національної служби здоров’я тривали лише по 10-15 хвилин

Про це заявила нардепка Ольга Стефанишини, повідомляє «Еспресо».

Причиною такої короткої тривалості співбесід депутатка від «Голосу» вважає те, що міністр охорони здоров’я Максим Степанов уже вирішив, хто керуватиме службою.

Читайте також: МОЗ купує захисні костюми вдвічі дорожче, ніж волонтери

«Символом реформи охорони здоров’я є організація, яка називається Нацслужба здоров’я. Це та інституція, що має майже весь бюджет системи охорони здоров’я цього року. Це майже 100 млрд грн. Я хочу, щоб усі розуміли, що сьогодні нашу надію на якісну допомогу можуть убити. І це робить міністр охорони здоров’я пан Степанов», — зазначила парламентарка під час засідання Верховної Ради.

Стефанишина зауважила, що була присутня на співбесідах на керівника НСЗУ і вони проводились 10 хв.

«По-перше, співбесіди тривали по 10-15 хв, — наголосила присутня під час відповідних заходів депутатка. — Ви собі уявляєте, співбесіда на керівника 100 млрд грн [тривалістю] 10 хв?»

Читайте також: В уряді підрахували, скільки Україна вже витратила на боротьбу з епідемією

Стефанишина зауважила, що Степанов демонстративно не слухав доповідачів. «Йому було нецікаво, що вони доповідають, — запевнила нардепка. — Бо він уже вирішив, хто керуватиме цією службою».

За словами Стефанишиної, коли вона намагалася транслювати ці співбесіди для людей, очільник МОЗу вигнав її з міністерства.

«Він називає зривом співбесід те, що хтось хоче транслювати їх для людей. Ця людина не може займати цю посаду», — переконана парламентарка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Уряд вирішив послабити карантин уже цієї п’ятниці
Next post У Києві під час обвалу будівлі загинув екскаваторник