Разумков гадає, що говорити про відставку уряду наразі не варто

Питання про відставку уряду не відповідає дійсності

Про це в коментарі «Еспресо» заявив голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

Так, «слуга» нагадав, що рішення щодо прийняття, схвалення або відхилення програми дій Кабміну приймають не комітети, а парламент, і повідомив, що відповідне питання нардепи розглянуть на пленарному засідання Верховної Ради в четвер, 4 червня.

Читайте також: Разумков розраховує, що Рада побачить доопрацьовану програму дій уряду наступного тижня

«Питання про відставку уряду не відповідає дійсності, — наголосив спікер. — Я й не особливо чув [про це] десь. Я не думаю, що сьогодні є сенс про це говорити».

Також голова ВРУ додав, що 13 комітетів висловили свою позицію щодо програми дій Кабміну.

«Вона була невтішна для уряду, і я думаю, що уряд врахував все те, що озвучили народні депутати й під час засідань, і після засідань комітетів, — розповів парламентарій. — І вже колеги говорять, що вони доопрацьовують програму».

Читайте також: Слова Разумкова щодо зміни Закону України «Про державну мову» слід розглядати насамперед як послання Росії — Шуліпа

При цьому Разумков додав, що «регламент Верховної Ради не дозволяє замінити одне на інше». «Тому ми розглядатимемо ту програму, яка була подана вчасно, і я сподіваюся, що все буде добре, і колеги підтримають пропозицію направити її на доопрацювання», — підсумував очільник парламенту.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Травень 2020 року в Києві виявився найхолоднішим із початку століття
Next post Без глядачів, у масках, але з обіймами: як пройшли перші матчі УПЛ після понад двох місяців перерви. ФОТО