Жодних правил немає: ми стали на одну філіжанку кави ближчими до поглиблення хаосу

Під час візиту до Хмельницького Зеленський із оточенням, і в супроводі головного санітарного лікаря, випили кави в кафе всупереч усім чинним обмеженням

Порушення карантину? Очевидне, але цей крок варто кваліфікувати ширше.

Цілком можливо, Зеленський навіть не усвідомив, що зробив, та люди між собою переважно спілкуються символами, знаками й потім уже за допомогою вербальної комунікації.

Читайте також: Має початися справжнє розслідування щодо «плівок Деркача», яке не омине увагою Єрмака й Зеленського — Портников

Слід згадати при цьому, як торік під час виборів Зеленський, щойно давши обіцянку піти з посади в разі порушення закону, порушив його, продемонструвавши бюлетень на дільниці перед камерами.

Отже, манера поведінки повторюється, і вона говорить про те, що президент, гарант Конституції та далі за списком, мислить себе поза рамками будь-якого правового поля, принципів і норм. Він щиро вважає, що це умовності, яких дотримуються лише для проформи. Це така гра, для лохів, а він — не лох.

Він жалкує за тим, що не може вішати, і розуміє владу як уседозволеність, у чому було безліч випадків переконатися. За награною простакуватістю «свого хлопця» ховається просто троль.

Читайте також: «Новий треш»: дипломата обурив черговий «сюрприз» від Єрмака

Міський голова Черкас через намір раніше вийти з карантину заради малого бізнесу в місті — «бандит». А Зеленський, який робить це демонстративно заради фоточок — хто?

До того ж, як трактуватимуть цю каву мільйони людей, які це побачили? Як підсвідомий сигнал, що жодних правил у країні немає. І ми це вже спостерігали у Броварах, на прикладі справи Шеремета, справ проти Порошенка тощо.

Стали на одну чашечку кави ближчими до поглиблення хаосу в країні.

Євген БУЛАВКА

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Уже в этом месяце Украина может вернуться к более жесткому карантину – исследование
Next post Скандальная идея Консультативного совета при ТКГ тихо умерла в зародыше?