Партнер Шустера розповів, чому «слугу» Дубінського не пустили на ефір «Свободи слова»

Павло Єлізаров, генеральний директор каналу 3S.tv і партнер Савіка Шустера розповів, чому «слугу народу» Олександра Дубінського не пустили на ефір шоу «Свобода слова».

Про це він написав у Facebook.

За словами нардепа Олександра Дубінського, його відмовилися пускати в студію шоу «Свобода слова» нібито через його наміри критикувати Ріната Ахметова.

Подробиці скандалу читайте тут.

За словами Єлізарова, несподіваний приїзд Дубінського на ефір програми — це «спланована провокація».

«Кожен, хто пов’язаний з телебаченням знає, що гості на ефіри узгоджуються заздалегідь. Від гостей залежить сценарій програми. Не можна просто так взяти і за годину до ефіру, на свій розсуд приїхати в студію. Подібні правила існують на всіх телеканалах. І прессекретарі всіх політичних партій прекрасно про це знають. З початку тижня ми вели переговори з представниками партії про спікерів від «Слуги народу» для участі в нашій програмі. Обговорювалися Лещенка, Геруса, Потураєва і Дубінського. На жаль вони відмовилися і було погоджено включення тільки Дубінського», — написав Єлізаров, підкресливши, що «слугу народу» цікавив тільки піар.

bykvu.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Сьогодні роковини сталінської депортації кримських татар
Next post Опитування: Українці розповіли, в якому напрямку рухається країна та визначили найкращого та найгіршого президента України