За декларування недостовірної інформації та приховування значних статків – штраф у 51 тисячу гривень!

Суд ухвалив вирок у справі про обвинувачення екс-нардепа у декларуванні недостовірної інформації. 

Прокурорами САП скеровано до суду обвинувальний акт стосовно народного депутата України VIII скликання, якому інкриміновано подання недостовірних відомостей до декларації особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Слідством встановлено, що народний обранець у щорічних деклараціях за 2015 – 2018 роки та у декларації, поданій у серпні 2019 року, перед звільненням із посади народного депутата, не вказав фінансові зобов’язання у розмірі 52 млн гривень, дороговартісну нерухомість, а також наявність у власності приватного підприємства з часткою у статутному капіталі 98,2%.

26 лютого 2020 року під час підготовчого засідання між прокурором САП та обвинуваченим колишнім народним депутатом підписано угоду про визнання винуватості.

Вироком Вищого антикорупційного суду затверджено вказану угоду, особу визнано винною за ст. 366-1 КК України та призначено покарання у виді штрафу у сумі 51 тис. гривень.

Крім того, особу позбавлено права обіймати посади, пов’язані із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, строком на 1 рік.

 

«Вечірні Вісті» 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Презентуємо перший трейлер анімаційної комедії «Ліга монстрів»
Next post Борислав Береза: Россия будет сейчас вкладывать деньги и влияние в разблокировку своих социальных сетей