Юлія Тимошенко: Маємо негайно зупинити розпродаж України

Закон про розпродаж землі написаний за межами України, а розгляд поправок монобільшістю – імітація, яка не має нічого спільного з парламентаризмом. Наше завдання – перешкодити цьому!

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час брифінгу у Верховній Раді.

«Жодного обговорення закону в залі не відбувається, здійснюється імітація парламентської діяльності. А реально закон про розпродаж сільськогосподарської землі вже затверджений за межами українського парламенту і навіть за межами України, у тому вигляді, який вигідний для зовнішнього замовника. Закон, який нам пропонують, написаний великими фінансовими структурами, й вони сьогодні вже поклали око на нашу землю, щоб перетворити її у великий обсяг спекулятивного товару», – обурилася Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини» зауважила, що на засідання парламенту не пустили ні аграріїв, ні представників громадських організацій та профспілок. А поправки, які можуть захистити інтереси суспільства та вітчизняних фермерів, «слугами народу» просто не розглядаються.

«Всі без винятку правки до закону про розпродаж землі, які спрямовані на підтримку фермерства, на проведення референдуму щодо долі землі, щодо усунення іноземних банків як потенційного власника української землі, «слуги» ігнорують і голосують проти», – зазначила Юлія Тимошенко.

Лідер партії закликала громадян зробити все можливе, щоб за межами парламенту «слуги народу» знали про те, що в містах, селах, районах, люди проти закону про розпродаж сільськогосподарської землі.

«Батьківщина» наполягає на тому, щоб спочатку був проведений референдум, щоб держава допомогла фермерському класу «стати на ноги», і лише потім можна дозволяти обіг земель з винятковим правом викупу для фермерів, які працюють на землі. Я прошу всі громадські організації, всі партії включитися в цю боротьбу. Це громадський обов’язок кожного українця!» – резюмувала Юлія Тимошенко.

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post В Китае к борьбе с распространением коронавируса подключили искусственный интеллект
Next post Влада тиснула на іранських журналістів після катастрофи літака МАУ — правозахисники