Сергій Власенко: Порошенко шалено боїться реальної коаліції в новому парламенті

«Батьківщина» отримала інформацію про те, що колишній президент Петро Порошенко дав команду підконтрольній йому місцевій владі фальсифікувати результати партії Юлії Тимошенко на виборах 21 липня.

Про це заявив заступник голови «Батьківщини», народний депутат Сергій Власенко в ефірі телеканалу «Наш».

«Ми сьогодні отримали інформацію про те, що, боячись коаліції «Слуги народу» і «Батьківщини», Петро Порошенко, маючи ресурси на місцевому рівні — підконтрольних губернаторів і міських голів — дав команду фальсифікувати вибори і забирати у «Батьківщини» голоси», — сказав політик.

Сергій Власенко пояснив, що Порошенко боїться професійних людей у майбутній владі: «Він боїться і знає, що прийдуть люди, вивернуть всі його оборудки і принесуть гроші в український бюджет».

«Порошенко шалено боїться реальної коаліції в новому парламенті і того, що Юлія Тимошенко може стати прем’єр-міністром. Так само, як він боявся Юлію Тимошенко на президентських виборах, коли сфальсифікував перший тур і вкрав у лідера «Батьківщини» 2%», — заявив Сергій Власенко у коментарі журналістам.

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Команда Юлії Тимошенко подала до суду позов щодо порушення урядом, Пенсійним фондом та Мінсоцполітики права громадян на мінімальну пенсію
Next post Как и на президентских, так и на парламентских выборах главным врагом для Порошенко является Юлия Тимошенко, — Дмитрий Корнейчук