У Чорнобильській зоні і на півночі Житомирщини триває гасіння окремих осередків тління в 6 лісництвах

Станом на ранок вівторка, 28 квітня, рятувальники продовжують гасіння окремих осередків тління пеньків, залишків деревини та торфовищ у осередках пройдених вогнем в шести лісництвах Житомирської і Київської областей, повідомили в прес-службі ДСНС.

За інформацією Держслужби, в зоні відчуження і безумовного (обов’язкового) відселення підрозділами ДСНС надається допомога ДАЗВ у гасінні пожеж на території Луб’янського, Паришівського і Дитятківського лісництв. Основні зусилля спрямовані на локалізацію 2 осередків в с.Крива Гора і с.Рудьки – с.Буряківка).

Повідомляється, що для облаштування протипожежних розривів залучено важку інженерну техніку ДСНС і додатково 4 шляхопрокладальники ЗСУ. Інженерною технікою створено 1 тис. км мінералізованих смуг. До гасіння залучено 1 тис. 133 людини і 262 одиниці техніки, з них від ДСНС 1 тис. 37 людей особового складу та 225 одиниць техніки. Авіацією ДСНС 27 квітня здійснено 30 скидів (60 т води).

У Житомирській області пожежі в лісових масивах Овруцького та Олевського районів локалізовано. Рятувальники надають допомогу працівникам Словечанського, Білокоровицького і Олевського лісових господарств у гасінні окремих осередків тління трав’яного настилу, лісової підстилки, пеньків і деревини в осередках пройдених вогнем. До гасіння залучено 329 осіб та 66 одиниць техніки, з них від ДСНС 57 працівників особового складу та 15 одиниць техніки.

ua.interfax.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Секретные материалы: Пентагон обнародовал три видеоролика с НЛО, заснятых пилотами ВМС США
Next post В МИД объяснили запрет на выезд заробитчан