Президент присвоїв звання Героя України командирові 1-ї штурмової роти ДУК «Правий сектор» Дмитрові Коцюбайлу

Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України із врученням ордена «Золота Зірка» командирові 1-ї окремої штурмової роти ДУК «Правий сектор» Дмитрові Коцюбайлу («Да Вінчі»).

Доброволець удостоєний цього звання «за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України», інформує UAINFO.org

«Дмитро Коцюбайло, відомий на псевдо «Да Вінчі», у свій 21 рік став наймолодшим командиром 1-ї штурмової роти Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор». Восьмий рік на російсько-українській війні. Російські терористи підгорають від одної лиш згадки його позивного. Чотири роки тому Дмитра нагородили орденом «Народний герой України». Сьогодні в парламенті доброволець отримав найвищу нагороду нашої держави — Герой України. Радію, що наша країна почала нагороджувати достойних ще за життя, а не лише тих, хто поклав його за рідну землю», — написав у фейсбуці народний депутат від «Голосу» Роман Лозинський. 

«Доброволець, який з перших днів на війни — він, як ніхто, гідний цієї відзнаки. Сім років боротьби за офіційне визнання наших добровольців, за статуси, за справедливість! Ця почесна відзнака не тільки Да Вінчі, а великий крок для всіх наших добровольців! Я не вірю, що це сталося! Справді історичний момент! Дякую всім причетним, ну, а Да Вінчі щиро вітаю!», — привітала з нагородження героя громадська діячка Анна Демиденко. 

У червні 2017 року Дмитро Коцюбайло отримав громадську відзнаку «Народний герой України». 

UAINFO

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Сергей Фурса: Насколько дорого обходится налогоплательщикам теплая ванна для президента
Next post Кива каже, що буде молитися за тих, хто залишив його без наукового ступеня