У Лівії військові здійснюють держпереворот — ЗМІ

Фото: twitter.com/218newsОзброєні люди захоплюють усі значні об’єкти інфраструктури у Лівії

У лівійській столиці Тріполі ввечері в середу, 15 грудня, озброєні особи захопили палац президента та оточили будівлі уряду і Міністерства оборони.

Про це повідомляє Sky News Arabia, інформує Кореспондент.

За даними видання, голову і членів Президентської ради країни евакуювали в безпечне місце після отримання інформації про напади на їхні будинки. 

Зазначається, що військові, які беруть участь у захопленні держустанов, входять до Батальйону бригади Ас-Самуд. Вони вже заявили, що «президентських виборів у Лівії не буде, і ми закриємо всі державні установи у Тріполі». 

Як повідомляють користувачі Мережі, озброєні люди захоплюють усі значні об’єкти інфраструктури. Також у великих містах на заході країни у стан бойової готовності приведено кілька військових формувань. 

На тлі того, що відбувається, ряд районів Тріполі залишилися без електрики.

Нагадаємо, у березні в Лівії затвердили склад нового єдиного уряду, мандат якого мав діяти до 24 грудня цього року — до перших в історії країни президентських виборів. 

При цьому Держрада Лівії раніше закликала відкласти вибори глави держави до 2023 року через неможливість їх проведення за нинішніх умов.

Проблемним питанням стала стаття у виборчому законі, яка дає право балотуватися військовим. Це відкриває шлях до висування фельдмаршала Халіфи Хафтара, який вже тимчасово склав із себе повноваження командувача Лівійської національної армії.

Кореспондент

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Схеми обману: експерти розповіли, чого потрібно побоюватися українцям в магазинах і супермаркетах
Next post Спостерігачі ОБСЄ виявили 21 невідведений «Град» на окупованій Луганщині