За три дні сутичок на кордоні Азербайджану й Вірменії щонайменше 16 загиблих

Сім азербайджанських військових, включно із генералом, і четверо вірменських солдатів й офіцерів загинули 14 липня, у третій день сутичок на кордоні Вірменії та Азербайджану

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Читайте також: На кордоні Азербайджану й Вірменії спалахнули бойові дії, є загиблі

Дві сусідні країни, які майже 30 років перебувають у стані війни, звинувачують одна одну в останньому спалаху насильства.

За три дні збройного протистояння з обох сторін загинули щонайменше 16 людей.

Раніше в Міністерстві оборони Азербайджану повідомили, що генерал-майор армії, полковник, два майори та ще троє військовослужбовців загинули учора, 14 липня, вранці під час сутичок на кордоні країни з Вірменією.

Читайте також: Портников: Донбас — це Карабах, а не Придністров’я

Європейський союз закликав Азербайджан і Вірменію зупинити збройну конфронтацію іта утриматися від дій і риторики, які можуть спровокувати спалах напруженості у відносинах між країнами.

12 липня на кордоні Азербайджану та Вірменії стався збройний інцидент. Відповідальність за інцидент Баку та Єреван покладають один на одного.

Остання велика збройна сутичка між арміями Азербайджану і Вірменії сталася у квітні 2016 року в Нагірному Карабасі. Десятки вояків із обох сторін загинули або були поранені. Азербайджен і Вірменія перебувають у стані війни з 1992 року.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post РПЦ реанимирует амманский проект для раскола православных церквей
Next post Степанов анонсировал продление карантина