У Болівії шпиталізували трьох дітей з укусами чорної вдови: малі хотіли стати Спайдерменами

У Болівії шпиталізували трьох братів 8,10,12 років після того, як вони дозволили чорній вдові вкусити їх — таким чином хлопці хотіли стати Людинами-павуками. Про це повідомляє Daily Mail.

14 травня у надії перетворитися в героя коміксів, діти підійшли до чорної вдови і тикали в неї палицею, аж поки тварина не вкусила кожного з них по черзі. Хлопчики почали відчувати симптоми протягом декількох хвилин, пізніше їх мама відвезла до лікарні, де стан дітей продовжував погіршуватись.

Наступного дня їх перевели до дитячої лікарні з лихоманкою, тремором, пітливістю і мʼязовим болем. Хлопчиків успішно вилікували та виписали за тиждень.

Міністр охорони здоровʼя країни заявив, що інцидент слід сприймати як попередження про те, що «для дітей все реально, всі фільми реальні».

Укус павука чорної вдови може викликати різні симптоми і може привести до летального випадку у маленьких дітей. Їх отрута впливає на нервову систему і може викликати біль, печіння і набряк, а також довгострокові симптоми, такі як скутість і біль в мʼязах, нудота, біль в животі, опухлі повіки і слабкість або тремор.

thebabel.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Расстрелы на Майдане: Киевский суд заочно арестовал министра обороны времен Януковича
Next post Джоан Роулинг опубликует свою первую детскую книгу