Від COVID-19 помер колишній дворецький Білого дому, який працював при 11 президентах

У США від коронавірусу COVID-19 помер колишній дворецький Білого дому — 91-річний Вілсон Рузвельт Джерман. Чоловік працював там при 11 президентах.

Про те, що дідусь помер 16 травня, повідомила його онучка Шанта Тейлор Гай — пише видання CNN.

Відомо, що Джерман працював у Білому домі з 1957 по 2012 рік — тобто понад 50 років. Спочатку він був прибиральником. Дворецьким він став за президента Джона Кеннеді. Тоді його підвищила Жаклін Кеннеді — дружина президента.

Гай уточнила, що Джерман спочатку звільнився з Білого дому в 1997 році, але повернувся туди 2003 році.

«Він був справжнім, він був тихим, але суворим чоловіком. Дуже відданий, ніколи не метушився і не скаржився. Він завжди говорив, що прожив благословенне життя»,
— розповіла про дідуся онучка Шанта Тейлор Гай. 

За її словами, Джерман переніс інсульт у 2011 році. Тоді Барак Обама допоміг забезпечити необхідний догляд за чоловіком в лікарні, і навіть присилав квіти.

Дружина 44-го президента Мішель Обама прокоментувала трагедію. У коментарі CNN 21 травня вона заявила, що її родині пощастило познайомитися з Джерманом.

«Його служіння іншим — його готовність піти вище і далі за країну, яку він любив, — це спадщина, гідна його щедрого духу. Нам пощастило, що ми його знали. Барак і я відправляємо нашу найщирішу любов і молитви за його сім’ю», — сказала Мішель Обама.

24tv.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post В Пакистане разбился пассажирский самолет Airbus 320
Next post Состояние богатейших людей США за время пандемии выросло на $434 млрд, – исследование