У Туркменістані жінкам-держслужбовцям заборонили фарбувати волосся, робити манікюр та накладні вії

У Туркменістані жінкам, які працюють в держустановах і підприємствах, знову посилили вимоги до зовнішнього вигляду. Як повідомляє «Радіо Азатлик», заборона також поширюється і на викладачок. Всім їм знову заборонили знебарвлювати волосся, носити накладні вії, робити татуаж брів, робити манікюр і педикюр.

Подібні обмеження в країні вже вводилися навесні 2018 року, однак згодом їх пом’якшили. Спочатку обмеження були запроваджені в одному з районів, але пізніше їх розширили на всю столицю країни Ашхабад. 

«На зборах не дають виразних пояснень причин нових заборон. Але громадяни, обговорюючи це між собою, говорять про чергову спробу влади одягнути жінок однаково, відповідно до їх вимог, пояснюючи це національними традиціями.

З іншого боку, на думку жінок, влада таким чином хочуть чинити тиск на сферу косметичних послуг, ціни на які останнім часом дуже виросли», — розповів кореспондент і додав про те, що жінкам погрожували звільненням у разі, якщо вони не підкоряться новим вимогам. Також відомо, що слідом за оголошенням нових вимог, власників салонів краси та перукарень викликали в поліцію і попередили про те, що обмеження поширюються і на їх роботу.

Туркменська влада вже багато років намагається впливати на зовнішній вигляд жіночої половини населення допомогою різних обмежень і заборон. Навесні 2018 року ці заходи були значно посилені.

unian.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post За 30 лет численность насекомых планеты сократилась на четверть
Next post Бельгийцев попросили злоупотреблять на карантине картошкой фри