Google заборонила співробітникам використовувати додаток Zoom

Компанія Google заборонила своїм співробітникам встановлювати популярну останнім часом програму для відеоконференцій Zoom на робочі лептопи. Про це пише видання BuzzFeed.

Видання посилається на службовий лист, розісланий Google минулого тижня тим співробітникам, на комп’ютерах яких встановлений Zoom. У листі зазначалося, що додаток буде недоступним, починаючи вже з цього тижня. А в якості причини були вказані загрози для безпеки через програму.

«Ми вже тривалий час дотримуємося політики, яка забороняє співробітникам використовувати незатверджені додатки для роботи – поза нашою корпоративною мережею», – заявив у коментарі BuzzFeed офіційний представник Google Хосе Кастанеда.

Одночасно в публікації йдеться, що у корпорації Google є сервіс відеоконференцій Meet, який вважається прямим конкурентом Zoom.

Популярність Zoom різко зросла від початку пандемії коронавірусу, адже користувачі через суворі карантинні заходи, вимушену роботу з дому і приписи дотримуватися соціальної дистанції почали шукати можливість комфортного спілкування за допомогою інтернету. З початку року капіталізація Zoom збільшилася втричі, до понад 43,5 мільярда доларів. Кількість щоденних користувачів у березні перевищила 200 мільйонів. Це в 20 разів більше, ніж у січні.

radiosvoboda.org

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Карантин уповільнює поширення COVID-19, а пік припаде на 14 квітня – МОЗ
Next post Масштабна пожежа біля аеропорту в Флориді знищила 3500 автомобілів