Масштабна пожежа біля аеропорту в Флориді знищила 3500 автомобілів

В американському штаті Флорида на автомобільній стоянці просто неба кілька днів тому сталася пожежа, яка стала причиною знищення майже 3500 авто. Люди, на щастя, не постраждали, інформує Ukr.Media.

З невідомої поки причини, вогонь спалахнув на площі 6 гектарів. Поточна версія правоохоронців свідчить, що гаряча випускна система одного з автомобілів могла підпалити суху траву під днищем авто. А враховуючи, що вже декілька тижнів у Флориді стоїть суха і спекотна погода, ця гіпотеза виглядає правдиво.

Стоянка знаходилася поруч з аеропортом і пожежна частина транспортного вузла швидко приєдналася до рятувальників з округу.Для боротьби з вогнем застосовувалися також і пожежні вертольоти, яким довелося літати за новими партіями води майже сотню разів.

Територія стоянки була перекрита поліцейськими, що направляли місцевих жителів в об’їзд.

Боротьба з пожежею зайняла цілу ніч. В результаті вдалося врятувати 3 800 автомобілів. Їх перевезли подалі від займання.

Компанія, якій належала стоянка з автомобілями, займається здачею авто в оренду. Якусь частину збитку їй відшкодує страховка, але випадок явно стане повчальним уроком.

aspekty.net

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Google заборонила співробітникам використовувати додаток Zoom
Next post Netflix запускает в Instagram шоу о жизни в условиях пандемии