Прем’єр-міністр Нової Зеландії дозволила працювати під час карантину Зубній феї і Великодньому кроликові

Ае запропонувала жителям країни влаштувати полювання за крашанками у своєму районі, дотримуючись соціальної дистанції.

Прем’єр-міністр Нової Зеландії Джасінда Ардерн прирівняла Великоднього кролика і Зубну фею до працівників найбільш важливих професій, повідомляє CNN.

Це означає, що пандемія коронавірусу COVID-19 і карантин не завадить Зубній феї і Великодньому кроликові провідати дітей країни з подарунками.

«Вам буде приємно дізнатися, що ми вважаємо Зубну фею і Великоднього кролика найважливішими співробітниками», – звернулася до малечі глава уряду.

Однак при цьому вона додала, що вони можуть бути дуже зайнятими в цей час вдома зі своєю сім’єю.

«Тому я хочу сказати дітям Нової Зеландії, що якщо Великодній кролик раптом не зможе прийти у ваш будинок, ви повинні розуміти, що в цей час у нього є свої сімейні справи і йому складно встигнути в такий момент всюди», – сказала Ардерн.

Вона також запропонувала жителям країни влаштувати полювання за крашанками у своєму районі, дотримуючись соціальної дистанції: приміром, приклеїти їх до підвіконня скотчем.

Зазначимо, що прем’єр-міністр Нової Зеландії не перша, хто робив подібну заяву. Раніше президент Аргентини Альберто Фернандес розпорядився ввести в країні більш суворі обмеження в рамках карантину через коронавірус, але у відповідь на прохання маленького хлопчика звільнив від них Зубну фею.

ua.news

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post У 40 разів збільшені застави на місцевих виборах є зависокими — голова ЦВК
Next post “Джуманджи” с Дуэйном Джонсоном получит еще одно продолжение