У США у ведучого телеканалу CNN Кріса Куомо діагностовано COVID-19

«Журналісти теж стають жертвами коронавірусу. У Сполучених Штатах діагностовано коронавірус у ведучого телеканалу CNN Кріса Куомо. Кріс пов’язує свою хворобу з тим, що він активно продовжував працювати і після початку епідемії, спілкувався з багатьма людьми, частина з яких пізніше повідомила про свою хворобу», – про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав Сергій Томіленко, голова НСЖУ.

«Учора увечері Кріс Куомо вийшов у прямий ефір CNN зі своєю традиційною авторською програмою “Куомо прайм-тайм” з підвалу власного будинку. Журналіст почувався недобре, виглядав блідим, очі були водянисті та червоні, у грудях відчував стиснення. Але ведучий зміг провести ефір, розповів власну історію, по відеозв’язку взяв інтерв’ю у губернатора штату Іллінойс Дж. Б. Прицкера та у медичного кореспондента CNN, доктора Санджая Гупти…
Кріс планує бути в самоізоляції та продовжувати професійну роботу, наскільки дозволить йому стан здоров’я.
Відомий американський ведучий є братом губернатора штату Нью-Йорк Ендрю Куомо.
Це уже третій випадок коронавірусу у редакції телеканалу CNN у Нью-Йорку.
Як і інші медіакомпанії, CNN впровадила значні зміни у відповідь на пандемію. Переважна більшість співробітників CNN уже кілька тижнів працюють вдома . Трансляція ведеться із невеликих студій та домашніх офісів.

Колеги журналісти!!!!! Бережіть себе!!!!!», – завершує Томіленко.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post В умовах карантину 60% українців грошей вистачить менше аніж на місяць
Next post В Украине ужесточают карантин. Полный список новых ограничений