Пятница , 24 Март 2023
Мир

Державний секретар США закликає Велику Британію переглянути співпрацю з Huawei

За даними The Guardian, держсекретар США Майк Помпео закликав Велику Британію переглянути своє рішення щодо дозволу використовувати обладнання Huawei в мережах 5G.

Цього тижня Майк Помпео прибув до Британії, щоб обговорити пов’язані з Huawei питання з прем’єр-міністром Борисом Джонсоном і міністром закордонних справ Домініком Раабе. Окрім закликання влади переглянути «стосунки» з Huawei, Помпео також сказав, що зусилля влади США з пошуку альтернативних постачальників нададуть країні можливість змінити курс у майбутньому.

Нагадаємо, США закликають заборонити Huawei на тлі побоювань, що їх обладнання може використовуватися для шпигунства владою в Пекіні.

Сполучені Штати раніше погрожували розірвати відносини обміну розвідданими із союзниками, особливо зі Сполученим Королівством й Німеччиною, якщо вони не згодні заборонити використання продукції Huawei. Рішення уряду дати компанії зелене світло ризикує викликати дипломатичний скандал із Вашингтоном напередодні ключових торговельних переговорів. Проте, Помпео сказав, що його країна хоче працювати з Великою Британією.

itsider.com.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Погода

Новости по теме

НАТО против России: 300 000 солдат направлены на восточный фланг

Альянс НАТО хочет направить солдат ближе к границам РФ.

Польша готовится к строительству военной базы вблизи границ России: что известно

Вблизи Калининградской области Польша собирается построить военную базу

Спикер Пентагона прокомментировал ситуацию со сбитым американским дроном

Пентагон высказал позицию по поводу сбитого американского дрона.