На Філіппінах заборонили електронні сигарети, а вейперів наказали заарештовувати

Президент Філіппін Родріго Дутерте оголосив, що в країні забороняють використання електронних сигарет. За кілька годин поліція отримала наказ арештовувати людей, які вейплять у публічних місцях, і конфіскувати пристрій.Про це пише Daily Mail.

Дутерте назвав пристрої «отруйними» і сказав, що вейпінг вводить «хімічні речовини» в організм користувача. В країні вже діють одні з найжорсткіших обмежень щодо куріння в Азії. 

На Філіппінах щодня вбивають 30 підозрюваних у наркоторгівлісмертельну кару за наркотики та кампанію із заборони куріння.
Наказ Дутерте пролунав за кілька днів після того, як на Філіппінах медики повідомили про перше в країні ураження легень, пов’язане з вейпінгом, в результаті якого була госпіталізована 16-річна дівчинка.

Президент Філіппін також заявив, що ввезення електронних сигарет також буде заборонений.

Згідно з останнім доступним дослідженням Всесвітньої організації охорони здоров’я 2015 року, близько 24% філіппінців були споживачами тютюну.
Електронні сигарети не «горять», а розігрівають рідину, і, зазвичай, містять нікотин, який вдихається разом з парою. 

У парах відсутня приблизно 7000 хімічних речовин, що містяться в тютюновому димі, але він містить низку речовин, які можуть бути шкідливими.
Критики електронних сигарет кажуть, через різноманітність смаків рідин для електронних сигарет, вони стають привабливими для дітей. 

tsn.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Эксперт: Украина на пороге очередного передела ключевых активов
Next post Юлія Тимошенко зустрілася з прем’єр-міністром Хорватії