Пятница , 2 Декабрь 2022
Мир

Ураган «Доріан» обійдеться США в десятки мільярдів доларів

Збиток від урагану «Доріан» може скласти від 25 до 40 мільярдів доларів. Такий прогноз зробили аналітики UBS Group. Фахівці вважають, що стихійне лихо стане «найдорожчим» за останні роки, повідомляє видання Bloomberg.

Точні цифри аналітики поки не можуть назвати: все залежить від того, чи досягне Доріан узбережжя Флориди, де розташовуються космодроми і пускові майданчики НАСА і ВПС, а також майданчики SpaceX.

Проте за останніми даними Національного центру США по стеженню за ураганами, ураган «Доріан» в Атлантичному океані знизився до третьої категорії, тож, ймовірно, наслідки не будуть такими страшними, як очікували раніше. Зазначається, що стихія найближчим часом буде слабшати, проте в наступні кілька днів і надалі буде потужною.

У неділю, 1 вересня, ураган, швидкість вітру в якому досягає майже 300 кілометрів на годину, обрушився на Багамські острови. Внаслідок стихії загинули п’ятеро людей, зруйновані або пошкоджені 13 тисяч будинків, частина вулиць затоплені. Наразі ураган поступово наближається до узбережжя США: в зв’язку з цим влада Південної Кароліни, Джорджії і Флориди оголосила евакуацію понад мільйона осіб.

Варто зазначити, що до цього стихійним лихом, що принесло країні збиток у понад 25 мільярдів доларів, став ураган «Марія» в 2007 році.

Найдорожчим стихійним лихом в історії США поки залишається ураган «Катріна», що обрушився на країну в 2005-му. В результаті було затоплено Новий Орлеан. Завдані збитки тоді оцінили в 108 мільярдів доларів.

poglyad.tv

Leave a comment

Добавить комментарий

Новости по теме

Топ причин посетить Узбекистан зимой

Зима в Узбекситане - что посмотреть и куда поехать зимой в Ташкент,...

Недорогие страны для отдыха: куда отправиться?

Рассматриваем три страны для недорогого отдыха — Египет, Турцию и ОАЭ. Сколько...

В Украине текут реки крови и слез: Папа Римский призвал остановить войну

Понтифик просит обеспечить гуманитарные коридоры в Украине Папа Римский призвал к миру...

В России противников войны с Украиной будут отправлять в “ЛДНР” – законопроект

Участникам антивоенных митингов придумали наказание / Фото: Коллаж: Сегодня В Госдуму РФ...