Понедельник , 29 Май 2023
Мир

Замануха двоголовою куркою

Путін всієї Московії у квітні своїм указом спростив отримання російського громадянства мешканцями окупованих територій Донбасу. А минулого тижня пішов ще далі. Напередодні парламентських виборів в Україні він видав документ, який має відкрити шлях до росіянства мешканцям усього регіону.

Це рішення – не спонтанне. Арт-підготовка відбулася на прямій лінії із Путіним у червні: багатодітна родина біженців із Торецька прохала спростити надання громадянства тим, хто не має паспорту «ЛНР» чи «ДНР». Щоб кремлівський карлик почув цей крик душі, журналіст «Росії-1» їхав аж до Набережних Челнів.

Родина Люльковичей із 9 дітьми живе в зйомній «однушці», батькам надали лише «тимчасовий притулок», із роботою також погано. Одна з дівчаток-підлітків продемонструвала уламки снарядів, які влучили в її рідну школу. Ці металеві вироби насправді не є уламками, але «піпл схавав» чергову дезу про «укрофашистів». А ще глядачам повідали, що одному з синів раз на кілька місяців з українського військкомату приходить повістка до армії. Але хлопчина відповідає: «Ми йти вбивати своїх не хочемо».

Отут можна було б поплескати і родині, і українським військкоматам. Першим – за акторську гру, другим – за те, що знайшли призовника, який мешкає в іншій країні в орендованому житлі без реєстрації.

Люльковичи, за повідомленнями росЗМІ, отримали громадянство. І після цього розчулений Пу вніс зміни до квітневого указу та розповсюдив дію документа на всіх дончан, які можуть підтвердити постійне проживання на територіях Донецької або Луганської області України станом на 7 квітня 2014 року і 27 квітня 2014 року відповідно. 

Правда, роспропаганда чомусь мовчить про те, що потрібно також надати документи про відсутність інфекційних захворювань та захворювання на наркоманію, не кажуть і про сертифікат щодо відсутності ВІЛ. А також анічичирк про те, що «громадянам» так званих «республік», старшим за 45 років, зазвичай відмовляють у наданні громадянства, а вибити роспенсію вдається лише обраним. Адже Пенсійний фонд РФ відразу попередив, що пенсію такі люди отримуватимуть там, де її заробили.

І паспорт як внутрішній, так і закордонний, видається без місця реєстрації, буцімто щоб кляті європейці, які засуджують дії РФ з паспортизації українців, не заважали новоспеченим громадянам мандрувати. Насправді ж без реєстрації людина не зможе ані поліс отримати, ані більш-менш нормальну роботу. За прописку платити дуже дорого. Тому ті, хто так мріє стати росіянами, перебувають у стані рабсили. Про це каже навіть Володимир Соловйов – один із головних роспропагандонів.

Навряд чи все це свідчить про те, що Путін готує широкомасштабний наступ. Скоріше, намагається підсилити позиції проросійської «регіональної» пошесті в ВР 9-го скликання, яка лобіює повернення окупованих територій на умовах Путіна, щоб формувати всю політику Донбасу й продовжували знекровлювати Україну. Наступний крок за нами… 

Олена САФОНОВА

Вечірні Вісті        

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Погода

Новости по теме

Протесты в Грузии тревожат власть: Зурабишвили созывает экстренный брифинг

Грузия, протесты, беспорядки, Зурабишвили, брифинг, митинг,

Украина выбирает путь мощной обороны: Большая встреча ‘Рамштайн’ раскроет секреты министра обороны

Минобороны Украины сообщил о том, что хочет провести новую большую встречу.

Бурные столкновения в Грузии: дочь Лаврова стала источником гнева граждан

Из-за переезда дочери Лаврова в Грузии начались протестные движения.

Переломный момент: Тайланд отказывается от авторитарного прошлого

Избиратели Таиланда обратились к элите страны, которых поддерживают военные структуры.