Стало відомо, чи вплине «тисяча Зеленського» на призначення субсидії

В Мінсоцполітики поділилися, чи впливатиме тисяча за вакцинацію на призначення субсидій / ілюстративне фото УНІАН

Отримання тисячі гривень за програмою «єПідтримка» не впливає на призначення житлової субсидії.

Про це заявили у Міністерстві соціальної політики, інформує УНІАН.

«Наразі громадяни, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19, почали отримувати кошти у сумі 1 тисячі гривень за програмою «єПідтримка». Повідомляємо, що отримання зазначених коштів не впливає на право громадян одержувати житлову субсидію, а також не зменшує розмір житлової субсидії. Оскільки ця виплата є одноразовою, вона не враховується до сукупного доходу домогосподарства під час розрахунку розміру субсидії, що не позначиться на розмірі житлової субсидії у майбутніх періодах», — йдеться у повідомленні відомства.

У Мінсоцполітки наголошують, що щеплені громадяни можуть отримувати відповідні кошти без втрати права на субсидію або зменшення її розміру.

Нагадаємо, 15 листопада 2021 року президент Володимир Зеленський заявив, що в рамках нової програми підтримки креативного, спортивного та транспортного секторів економіки українці, які отримали дві дози антиковідної вакцини, зможуть отримати через додаток «Дія» по 1 тис. грн.

Ці кошти можна буде витратити на придбання абонементів у спортзали, відвідування кінотеатрів, театрів, купити квитки для подорожей всередині країни та ін.

Також Зеленський запевнив, що для вакцинованих громадян, які не зареєстровані в додатку «Дія», держава забезпечить альтернативну можливість отримати ці гроші.

УНІАН

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post «У 2021 році Українському фонду соціальних інвестицій вдалося зробити багато корисних справ. І це надихає»
Next post У Держдепі заявили про готовність США надати Україні додаткову військову техніку