Зеленський пообіцяв, що тисячу за COVID-вакцинацію можна буде витратити на ліки: хто може скористатися такою послугою

Президент Володимир Зеленський анонсував розширення з січня програми виплати тисячі за щеплення проти COVID-19, зокрема, щоб нею могли скористатися і громадяни віком понад 60 років.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, інформує UAINFO.org.

«Це простий і конкретний шлях підтримати і людей, і бізнес — через людей. Насамперед ті галузі економіки, які найбільше постраждали від карантинних обмежень. Креативний сектор — театри, музеї, кіно. А також транспортну сферу — авіацію та залізницю. Як результат — завдяки цьому українці молодшого віку матимуть приємний стимул, щоб ухвалити рішення про вакцинацію.За кілька тижнів після того, як я запропонував цю програму, додано й технічно опрацьовано ще дві суттєві опції для її розширення. Поки що дві», — заявив глава держави.

Зеленський зауважив, що програма «єПідтримка» розширюватиметься, щоб нею могли скористатись якнайбільше українців. Громадяни у віці 60+ зможуть уже з січня витратити 1 тис. грн на соціальні потреби, зокрема на купівлю ліків. Умова: повна вакцинація проти COVID-19. 

За його словами, уряд уже отримав необхідні доручення.

«Механізми мають бути напрацьовані протягом тижня, а використання — вже з січня, — додав Зеленський. — Хочу окремо зазначити, щоб розвіяти передбачувані страшилки від телевізійних «ванг» і «нострадамусів»: «єПідтримка» буде повністю забезпечена фінансово. А діятиме вона достатньо часу, щоб кожен міг скористатися своєю тисячею».

UAINFO

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Ліга чемпіонів: результати повторного жеребкування 1/8 фіналу
Next post Муждабаєв: Допомогу армії – в «Дію»! Треба дати можливість кожному українцю пожертвувати свою «ковідну» тисячу ЗСУ